Bouw DOK6 Alkmaar gaat de hoogte in

DOK6 Alkmaar Bot Bouw

De bouw van DOK6 in Alkmaar vordert. Inmiddels wordt steeds beter zichtbaar hoe de verschillende woonblokken vorm krijgen.

Bij de koopwoningen van blok 1 en de woningen van Kennemer Wonen in blok 3 zijn inmiddels de eerste verdiepingsvloeren gestort. Bij de koopwoningen worden deze week de eerste betonwanden van de volgende bouwlaag gestort. Bij Kennemer Wonen zijn de kalkzandsteenwanden inmiddels gelijmd en worden komende week de eerste breedplaatvloeren voor de tweede verdiepingsvloer gelegd.

Ook bij de koopwoningen van blok 4 vordert de bouw. De eerste verdieping ligt gereed en wordt de komende dagen gestort.

Hiermee verloopt het bouwproces steeds gestroomlijnder.

De verschillende blokken volgen elkaar in de werkzaamheden op en de komende periode zullen we steeds verder de hoogte in gaan.

Ook de komende periode houden we u graag op de hoogte van de verdere ontwikkelingen op de bouwplaats.

Deel dit bericht: